GİZLİLİK BEYANI

Bu internet sitesine girmeniz veya sitedeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan “Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” (https://airporttekstil.com/ ) sorumlu değildir.
 
Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez

Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile, bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar, link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, markalar, https://airporttekstil.com/ alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hesabına gerek Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir.
 
Ayrıca, Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi internet sitesi üzerinde yer alan "Arkadaşınla Paylaş" uygulaması, İstenmeyen Ticari İleti/ “unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

Anahtar Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir

Where you can buy Louis Vuitton Replica :

cartier love ring replica louis vuitton imitate kaufen Replica Gucci Belts louis vuitton denim bag dupe replica gucci sunglasses replica Louis Vuitton supreme Backpack gucci scarf replica Replica Fendi Backpacks fake chanel wallet bolsos louis vuitton outlet louis vuitton backpack replica cartier love bracelet replica 1:1 cartier love bracelet replica louis vuitton denim bag dupe replica chanel wallet cartier love bracelet replica 1:1 louis vuitton backpack replica replica Louis Vuitton shoes fake Louis Vuitton shoes van cleef replica fake louis vuitton belt juste un clou replica cartier trinity ring replica Replica chanel hermes evelyne replica Replica chanel backpack gucci imitazioni louis vuitton denim bag dupe louis vuitton wallet replica gucci backpack replica louis vuitton district pm replica fake lv man bag louis vuitton backpack replica chanel backpack replica cartier love bracelet replica fake louis vuitton wallet goyard pas cher replica goyard chanel shoes replica LOUIS VUITTON sunglasses replica louis vuitton sling bag replica replica cartier love bracelet gucci backpack replica high quality louis vuitton replicas canada fake chanel wallet bracelet love Cartier replique hermes pas cher cartier love bracelet replica 1:1 dior tasche replica van cleef replicaa